X GEN Nesil özellikleri

LASERWAR X-GENERATION ​

10-cu nesil ekipmanlar özellikleri

Eşsiz X-Core modülü

10-cu nesil temelinde X-Core isimli modül yer almaktadır. LASERWAR'ın kendi üretimi olan bu eşsiz modül ilk kez Wi-Fi ve Bluetooth gibi ileri teknolojileri birleştirip çalışıyor. Yani, Wi-Fi-802.11n standart ve Bluetooth v.4.2 BR/EDR and BLE. teknolojileri aynı anda modüle entegre edilmiştir. Wifi teknolojisi ile laser tag ekipmanlar yazılım programına bağlanır. Bluetooth ile işaretleyici silah ve algılayıcı ekipman (kafa bantı veya yelek) kablosuz olarak birbirine bağlanıp çalışır. 2.4 GHz ile çalışan Wi-Fi standart 802.11 n, yüksek bant genişliği, yüksek hız ve geniş kablosuz ağ yelpazesini garanti eder. En iyi performansı sağlayacak ve çok büyük miktarda bilgiyi hızlı bir şekilde indirme kapasitesine sahiptir. Bu Wi-Fi standardı ile X-Core modülü 150 Mbps'ye kadar hızlarda veri iletebilir. Tabii ki, fiilen hız daha azalabilir, ama yine de 20 Mbps hızına ulaşacaktır. Bu göstergelerle laser tag silaha yeni parametre indirilmesi saniyeler içinde gerçekleşecektir. Yeni ses kayıt işlemi ve firmware güncelleme önceki Laserwar nesillere göre birkaç kat daha hızlı olacaktır.

Yeni X-Core modülü daha verimli çalışması için 10-cu nesil özel ANAKART geliştirildi. 9-cu nesil anakartla aynı boyuttadır. Böylece 9-cu nesil ekipmanlara 10-cu nesil anakart entegre edilebilir. Buna rağmen, 10-cu nesil anakartı 1.5 kat daha fazla eleman barındırıyor. İletkenlerin ve bileşenlerin doğru bir şekilde kablolanması ve yerleştirilmesi, anakartın ısınmasını optimize etmeyi mümkün kıldı. En şiddetli ve soğuk havalarda ve yüksek nem koşullarında laser tag ekipmanların güvenili olarak çalışması için gereklidir.

Yüksek düzeyde üretim hattı otomasyonu

Kartların hazır taslak üzerindeki konumu otomatik kurulum için idealdir. Yeni kart serisi otomatik üretim hattı üzerinde robotlar tarafından monte edilir. Tüm süreçleri tam olarak kontrol ediyoruz, elektronik montajın her aşamasında yüksek bir kalite seviyesini koruyoruz.

Gelişmiş yeni yazılım programı

LASERWAR-UI uygulaması en son yazılım programıdır. X-GEN nesil, yani 10-cu nesil için geliştirdik. Programın çok modern ve kiremitli rahat arayüz tasarımı bulunmaktadır. Bu nedenle, kullanıcılar programın tüm bölümlerini kolayca kullanabilirler.

Program sadece güzel tasarlanmış değil, aynı zamanda günlük kullanım için de uygundur. Böylece, program laser tag ekipmanın ek manipülasyonuna gerek kalmadan ayarlarını hızlı bir şekilde değiştirmenizi sağlayacaktır.

Yeni LASERWAR yazılım programı ek akıllı KİT'ler ile birlikte birçok benzersiz senaryolar oluşturma fırsatı vermektedir. Standart Zombi veya Vampirler gibi oyun senaryoları ile sınırlı kalmayacağız. X-GEN nesilde oyun dünyasının kavramını olabilecek her türlü laser tag oyun türü için genişletiyoruz. Oyuncu karakterlerin geliştirilme fırsatı olacaktır ve Stalker oyun senaryosu mevcut olacak. Ve birçok RPS karakteri ve diğer seçenekler kullanıma açık olacaktır. Bütün bunlar laser tag oyunu yeni bir seviyeye getiriyor.

Oyun akışında oyuncuların ve takımların gerçek zamanda istatistik bilgileri görüntülenir.

Uyumluluk

El bombaları, mayınlar, ilk yardım kitleri, uzaktan kumandalar, kontrol noktaları, savaş üsleri gibi diğer tüm laser tag ek KİT'lerle X Nesil ekipmanlar uyumludur. LASERWAR ekipmanları geriye dönük uyumluluk ilkesi üzerine geliştirilmiştir. Ekipmanların satın alınmasından yıllar sonra bile, müşterilerimiz uygun maliyetle ekipmanlarını güncelleyebilir ve sürümünü yükseltebilirler.

Örneğin, sürümü güncellenebilir 9-cu nesil kafa bantlarını kullanıyorsanız, X nesil kuşağa geçiş için yenileri satın almak zorunda kalmazsınız. Online yazılım programı yardımıyla kafa bantları son nesile kadar ücretsiz olarak güncelleyebilirsiniz.

Optik sistem

Laser tag optiklerinde LASERWAR'ın devrimci tasarımı - Parallax optik sistemidir. Üretim esnasında alev gizleyen parçayı temel olarak aldık, bu sayede yeni optiğin gerçekçi bir görünümü vardır. Tüpün uzunluğu ve çapı neredeyse üç kat azaldı ve isabetli atış menzili önceki neslin Prizma optiklerine kıyasla %50-60 oranında arttı. Parallax yüksek mukavemetli askeri silah plastik malzemesinden üretilmiştir, hasara karşı dayanıklıdır ve iç bileşenleri nem ve kirden güvenilir bir şekilde korur. Optik kesinlikle göze zararsız ve güvenlidir.

Prizma ve Parallax - Rus GOST tarafından resmi onaylanmış laser tag için ilk Rus optik sistemleridir. (GOST- Rusya'da ürünlerin sağlık, emniyet, kalite ve teknik standartlarına uygun olduğunu belirten resmi bir belgedir) Bütün bunlar, LASERWAR optiklerinin sınıfının en iyisi olduğuna güvenle belirtmemizi sağlar.

Kablosuz RGB kafa bantı

Rusya'da herhangi bir şirkette bu ekipmanın analogları yoktur.

Pil ömrü - 48 saate kadar. Sensörler parlaklığı ve vurulmada sensörün renk seçenekleri programlanabilir. Kendi oyun karakterleri oluşturmak mümkündür. Sensörlerin aydınlatma işlevi 15 parlaklık seviyesine sahiptir ve karşıt takımların oyuncularını işaretlemenizi sağlar.

Kafa bantın bir diğer avantajı – multizone işlevi, bu LASERWAR'ın geliştiridiği ekipmanın benzersiz bir özelliğidir. Her sensör yerleşik bir titreşim motoruna sahiptir, bu nedenle oyuncuyu vurursanız, yalnızca IR (kızıl ötesi) ışını alan sensörler çalışacaktır.

Bu arada, benzer sensörlerle laser tag yeleklerimiz donatılmıştır. LASERWAR üç çeşit yelek üretir, her biri dört renkte sipariş için mevcuttur. Bu ekipmanlar sadece oyuna gerekli ortam eklemekle kalmaz, aynı zamanda yüksek işlevselliğe de sahiptir. Yeleğin MOLLE sistemi mevcut, ve oyuncuya gerekli kılıflar, el bombaları, el feneri veya laser tag bıçağı gibi ek ekipmanlar yeleğin özel montaj bantlarında yerleştirilebilir. Yelek ölçüleri kolayca ayarlanabilir ve dışardan yardım almadan giyebilir veya çıkarabilirsiniz.

Feedback teknolojisi mümkün olduğunca oyuna gerçekçi hissi veriyor. Ekipmanların geri tepme etkisi, oyuncuların yaralanması, silah sarjörlerin bittiğe dair sinyallerine titreşim göstergesi eşlik eder. Titreşim yavaşça çalışır, ama gerekli ölçüde etki yaratır, böylece oyuncu ateş ettiğinde veya yaralanma durumunda belirgin olarak titreşimi hisseder. Geri tepme imitasyon etkisini yaratan titreşimli motor için ikinci bir pil gerekmez, bu da teknolojinin farklı silah modellerine uygun olduğu anlamına gelir. Laser tag Configurator programı aracılığıyla feedback ayarlarını değiştirebilirsiniz. Ateş ettiğinizde geri tepmeyi kapatıp titreşim etkisini yaralanma ve ölüm durumunda açık bırakırsanız, ekipmanın pil ömrünü uzatabilirsiniz.