Hakkımızda

LLS LASERWAR şirketi laser tag oyunu için gerekli bütün ekipmanlarını geliştiren, üreten ve satışını yapan bir üretici firmadır. Son derece modern teknoloji kullanarak bir çok eşsiz laser tag ekipmanı yaratıyoruz ve üretiyoruz.

Önceden Rusya'da az sayıda insan laser tag kelimesinin manasını biliyordu, çözüm olarak, üretici şirketin kurucuları bu spor dalına bir kelimeyle anlam verme çabasına girdiler. Böylece “LASERWAR” ortaya çıktı. Son yıllar içerisinde “LASERWAR” bu oyunun eş anlamlısı oldu. Rusya'ya laser tag sadece 2001 yılında piyasaya girmesine rağmen ülke içinde bini aşan oyun külübü bulunmaktadır. “LASERWAR” markası LLC Lasertag üretici şirketin sembolüdür. Başlangıçta bu Rusya'nın ilk laser tag külübün ünvanı idi, fakat ilerde kendi ekipmanlarını üreten büyük şirket haline geldi. Şu anda “LASERWAR” bir ordu gibi düşünen müşteriler (külüpler) kitlesine sahip. Sadece Rusya'da değil, Almanya, Fransa, İngiltere, Kanada, Brezilya, Japonya, Polonya, Ukrayna, Beyaz Rusya, Estonya, Latviya, Kazakistan gibi ülkelerinde de çok popüler oldu.

LLC Laserwar Şirketi 2006 yılında kurulmuştur. O zamandan bu yana kadar çok iyi sonuçlar elde edildi. Şu anda LLC « Laserwar » şirketi açık alanda oynayabilen lasertag cihazların üretimi ve pazarlanması tarafından Rusya Federasyonu içinde bir lider konumunda ve şirket tarafından üretilen laser tag oyun ekipmanlarını, dünya üzerinde 900 den fazla oyun külüpleri kullanmakta. Müşterilerimizin değişen taleplerini karşılamak için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Şu anda 100'den fazla üründen oluşan ürün yelpazesine sahibiz, ve sürekli genişletmeye devam ediyoruz, ve ürünlerin fiyatları her zaman uygun ve rekabetçi kalıyor. Üretilen laser tag cihazları sertifikalı ve gerekli onaylı olup kalite standartlarına göre üretiliyor. Elektroniğin vernikleme ile korunma elde edilmesi ve üretimin her aşamasında ürünlerin tam test edilmesi ve kalite kontrolden geçmesi nedeniyle kendi ürünlerimizin kalitesinde emin oluyoruz ve bunun sonucunda müşterilerimize 18 aya varan ürün garantisi verebiliyoruz. Son derece yenilikçi teknoloji kullandığımız için, bizim ürünler aktif olarak dinlenmek veya oyun sahası, tesis ve kulüb kurulması için en iyi tercih ve seçimdir. LLC Laserwar ürettiği laser tag ekipmanları diğer laser tag sistemlerinden farklı olarak açık ve kapalı alanlarda kullanılabilen; taşınabilir ve düşük maliyetli, son derece modern teknolojisine sahip - 7 nesil «SMART LT», 8 nesil «Sport edition» ve 9 nesil «Smart RCB» ekipmanlarıdır.

Bütün bunlar şirketin açılışından bu yana kadar çok ciddi ve muazzam işlerin sonucu olarak ortaya çıkmakta ve LLC Laserwar şirkertin açık alanda oynayabilen laser tag cihazların üretimi ve pazarlanması tarafından Rusya Federasyonu içinde bir lider olmasını kanıtlıyordur.

Ve bununla yetinmeyip devam edeceğiz, çünkü Laserwar şirketin misyonu – laser tag ekipmanların geliştirme, üretme ve pazarlama lideri olmak. Oyun sahaları sahiplerini veya oyuncuları en iyi ve modern laser tag ekipmanları ile karşılamak. Bizim felsefemiz – kopyalamak değil, yaratmak ve üretmek! Her zaman bir adım önde olma çabasındayız – bir çok özel (eşsiz-special) oyun ekipmanı yarattık ve ürettik (bunun içinde sadece laser tag oyunu için özel maketlerin gövdeleri - (AK-12LT «PREDATOR», ERASER, DESTROYER), Bluetooth teknolojisi, kaşkol halinde optik sistem. Oyun ekipmanları ve istatistik verilerin ayarlarını yapabilme fırsatını veren ilk Android uygulaması. Bunun dışında başarıları daha çok sayabiliriz, fakat en önemlisi bizim cihazlar ‘isveç saati' gibi çalışıyorlar (sık sık bize cihazların teknolojisini yenilenmesi amacıyla 5 yıl boyunca hiç bozulmadan çalışan oyun ekipmanlarını gönderiyorlar). Bu ürünlerin kalitesi hakkında çok iyi göstergedir...

Biz her zaman müşterilerimize optimal oyun ekipmanı seçilmesinde yardımcı oluyoruz ve kendi işinin promosyonu için gerekli multimedia malzemelerle destek oluyoruz. Oyun için gerekli cihazları satın alıp kendi oyun külübünü kurmak zor değil, yeni oyuncuları çekmek daha eğlenceli bir görevdir. Laser tag oyunu paintball veya airsoft gibi oyunlara göre yeni olup daha geniş fırsatları vardır.

Biz sanal dünyadan daha çok insanı gerçek hayata çekmek istiyoruz ve eski zamanlarda «kovboy ve kızıl deriler» oyunu gibi açık havada arkadaşlarla birlikte oynamanın daha yararlı olduğunu göstermek istiyoruz.

Sağlıklı bir yaşam tarzı, spor ve vatanseverlik duygularını yaygınlaştırmak - bizim şirketin amacıdır.

Biz eskiden bilgisayar oyunlarını oynayan sıradan insanız, ama oyunu gerçek hayata taşımak istedik ve Sizlere bu oyunu sunuyoruz.