Kendi İşinizi Kurun

Laser tag ile düşük maliyetlerle paintball veya airsoft sporuna yeni oyuncular katın veya kendi işinizi açın. Laser tag etkinliği yeni gerçekçi, acısız ve dağınıklıktan uzak yoludur. Her geçen gün dünyada gittikçe popüler olan Laser tag - taktik ve strateji oyunu, oyuncularına benzersiz bir eğlence, işletme sahiplerine de bol kazanç sunuyor. Klasik olarak paintball oyununa benzeyen fakat bambaşka bir heyecan ve görünümde olan bu oyun sizi adeta film setlerine alıp götürüyor.

Sizlere, Rusya şirketi LASERWAR'ın ürettiği yeni oyun ekipmanlarını teklif ediyoruz!

LASERWAR Ltd. Şti. - Resmi Türkiye distribütörü farklı laser tag türleri için gerekli ekipmanlar satışını ve teknik servis hizmetini vermektedir.

Karışık (üniversal laser tag) türü - askeri taktik laser tag oyunudur. LASERWAR bu laser tag türü için geliştirilmiş, hem açık hem de kapalı arenada kullanılabilen, dış görünümü gerşek silahın aynısı olan X GEN - 10'cu ve 9'cu nesil SMART RGB elektroniğe sahip ekipmanların satışını yapıyor.

X GEN nesil ekipmanlar özellikleri:

GERÇEK ZAMANDA OYUN İSTATİSTİĞİ Açık veya kapalı arenada geçen oyun sırasında gerçek zamanda istatistik görüntüleme, PC, tablet, smartfon veya büyük ekranda yansıtma özelliği;

GELİŞMİŞ YENİ YAZILIM Ekipman ayarlarını hızlı bir şekilde değiştirme, oyuncuların bilgileri, ekipmanların pil göstergesi, yeni senaryolar, tek tuşla oyun başlatılması ve senaryo seçimi. Yazılım sürümü otomatik olarak güncellenir ve ücretsizdir;

YENİ PARALLAX OPTİK SİSTEM Sertifikalı yeni optik sistem daha net ve uzun mesafeye atış sağlıyor – 600m, sekme olasığı en aza indirildi;

YENİ X-CORE MODÜL Wİ Fİ ve BLUETOOTH teknolojisi aynı anda entegre edilip daha verimli işleyiş sağlıyor. Daha hızlı işleyen anakart geliştirilip kullanıldı.

  • Laserwar'ın ürettiği ekipmanlar – kablosuzdur, OLED ekrana sahip, FEEDBACK teknolojisiyle- geri tepme imitasyonu ve taktik geribildirim özelliğe sahip.
  • Uzun süreli Li + pillerin çalışma süreleri 36 saate kadardır.
  • Ekipmanlar 61 dijital ses efektine sahip ve kendinize özgü sesleri kayd edebilme olanağı vermekte.
  • Farklı oyun senaryoları - yenilenmiş Zombi, Terminator, Açlık oyunları gibi 11 çeşitli hazır oyun senaryosu mevcut.

Benzersiz işaretleyici silah ekipmanları

Yani ebat olarak birebir gerçek silah kopyası olan ve özellikle işletmeler için üretilen laser tag işaretleyici silahlarıdır. Özel (benzersiz) seri olan AR-15 RANGER, AK-15 WARRIOR, AK-12LT PREDATOR PRO gövdesi darbeye dayanıklı polimer malzemeden üretilmiştir, MP9-LT «PHOENİX» ve HORNET tabancası ise polikarbonat malzemeden üretilmiştir. Yapılan testin sonuçlarına göre bu maddeden yapılan gövdeler yüksek şok-dinamik ve statik yüke dayanıklığa sahiptir.

Benzersiz algılayıcı ekipmanlar - RGB Kafa bandı ve RGB Yelekler

Özel (benzersiz) hedef algılayıcı ekipman - Smart RGB kafa bandı. Algılayacıların gövdeleri polikarbonattan yapılıyor, kullanılan malzemenin sağlamlığı camdan 200 kat daha güçlüdür. Yedi tane foto algılayıcısı yatay olarak 360 derecede, dikine ise 180 derecede sinyalın sağlam şekilde alımını sağlıyorlar.

Yeni Smart RGB kafa bandlarında özellikle ürünün ergonomik tasarımına, dengesine ve ağırlığına özen gösterildi, bu nedenle çok rahat şekilde kafaya takılır. Ağırlığı sadece 220 gram.Titreşim motorlu 4 tane algılama sensörü mevcut. Elektroniği nemden koruyan yeni çift katmanlı AİRMASH özellikli değiştirilir bir manşet kullanıldı. Bunun dışında farklı renkli LED diyotlar kullanıldı, artık sensörler takımın rengine göre daha parlak şekilde yanacaklar. Ürünün pille çalışma süresi 48 saate kadar yükseltildi. Aynı özellikler RGB-yelekler için geçerlidir.

Ürünlerimiz 6-24 ay garantilidir. Anakartın elektronik elemanları özel vernikleme teknolojisi ile korunmaktadır. Yeni kart serisi (2018 yıldan itibaren) otomatik üretim hattı üzerinde robotlar tarafından monte edilir. Tüm süreçleri tam olarak kontrol ediyoruz, elektronik montajın her aşamasında yüksek bir kalite seviyesini koruyoruz. Üretim sonrası ekipmanların tam testi yapılmaktadır.

GELİŞMİŞ YENİ YAZILIM PROGRAMI

Ekipman ayarlarını oyun öncesi veya oyun sırasında hızlı bir şekilde yapılandırma, değiştirme ve ayarlama, oyuncuların farklı bilgilerine hızlı ulaşım, ekipmanların pil göstergesi, yeni oyun senaryoları, tek tuşla oyun başlatılması ve senaryo seçimi gibi işlevler LASERWAR-UI programında mevcuttur. Yazılımın güncellenmesi otomatik ve ücretsizdir.

Yazılım programı ile laser tag ekipmanların ayarlanabilir özellikleri

​Farklı karakterler ve ekipman presetleri (presetleri kendiniz oluşturabilirsiniz)

Ek cihazların ayarları (Smart ilk yardım kutucuğu, patlayıcı aygıt simülatörü, üniversal uzaktan kumanda, namlu altı bomba atar, rehin seti, yelek- kalkan seviyesi vs.)

Silah tipleri (Hazır presetler)

Takımın rengi, oyuncunun ID numarası

Titreşim modu (dokunsal geribildirim veya geri tepme imitasyonu veya tamamen kapatılabilir)

Takım arkadaşınızı vurma özelliği (dost ateşi aç / kapat)

Otomatik şarjör değiştirme (manual)

Oyun süresi, takım ve oyuncuların isim değişikliği, senaryo seçimi, senaryo ayarları

Takımlar oluşturma (otomatik, rastgele, taşıyarak vs.)

Sağlık yenileme, kanama başlaması ve aralığı

Respawn zamanı (tekrar canlanma süresi)

Ses seviyesi (ateş etme sesi ve eylem sesleri)

Silahın vurulma sensörlerin ayarı (silaha vurulduğunda ya silah devre dışı çıkar ya da oyuncu yaralanır)

Silahın devre dışı çıkma süresi

Oyuncunun can puanı (sağlık)

Şarjör ve mermi sayısı

Her şarjördeki mermi sayısı

Sarjör değiştirme süresi

Tam otomatik/ yarı otomatik / tekli atış özelliği

Yarı otomatikte bir atışla gidecek mermi sayısı

Atış hızı

Her isabetli vuruşta karşı tarafın alacağı hasar seviyesi

IR-Sinyal kuvvetin ayarı (indoor/ outdoor modu, kızıl ötesi ışının sekme etkisi azaltılabilir veya tamamen kaldırılabilir)

OLED display (aç / kapat)

Kafa bantı / yeleğin parlaklık seviyesi

Namlunun ısınması

Oyun başlamadan önce sürenin ayarı (ör.: belli zaman sonra oyun otomatik başlar)

Hedef kafa bantın üstündeki sensörlerin vurulduğunuzda yanma süresi

Şok zamanı (ör.: vurulduğunuzda 3 saniye silahınız ateş edemez ve sizi da vuramazlar)

Ekipmanın kullanılmadığı zaman otomatik kapanma süresi

Oyun akışında oyuncuların ve takımların gerçek zamanda istatistik bilgileri görüntülenir.

Laser tag Türleri

Birkaç Laser tag sınıflandırılması vardır (mekana göre, laser ışığın türüne göre, senaryolarda ek donanımın kullanımına göre). Genel olarak böyle sınıflandırılır:

1. Kapalı alan içinde (indoor laser tag) - Kapalı bir alanda geçen, genellikle labirent içinde;

2. Açık alanda (outdoor laser tag) - Açık havada geçen;

3. Karışık (universal laser tag) – Hem açık alanda hem de kapalı alanda kullanılabilen ve uygun oyun ekipmanları kullanarak oynanır;

4. Askeri (laser combat simulator) - Askeri birliklerin taktik savaş taklidi.

Laser tag: artıları ve eksikleri.

Günümüzde paintball ve airsoft piyasası hala gelişmesini aynı oranda tutsa bile, genel olarak büyüme oranı düşmekte ve eskisi gibi değil. Ve eğer kapalı laser tag gelişmesini, maliyetli labirent yapma (kurma) zorunluğu engelliyorsa, açık alanda oynanabilen ve karışık laser tag sistemlerin ortaya çıkması, alışılmış savaş simülatörleri (oyunları) için gerçek bir tehdit oluşturmaktadır. Peki, paintball ve airsoft gibi oyunlardan Laser tag hangi nedenlerle iyidir?

Sırayla başlayalım:

1. Gider malzemelerin, harcamaların az maliyetli olması ve ekipmanların servisi ucuz olmasıdır. Genel olarak alınan ekipmanlar hariç ek bir harcama, yatırım yapılmasını gerektirmez. Boya markeri, plastik mermi ve benzeri bir madde satın almaya gerek yok, pilleri sarj et ve oynamaya başla!

2. Ekipmanların üniversal olmasıdır. 7'den 70'e herkes tarafından her yerde, her zaman, hemen hemen her havada oynanabilir olması (tamamen oyuncuların tercihlerine ve isteklerine bağlıdır).

3. Ekipmanların ve cihazların mutlak güvenli olmaları. Ağrısız ve acısız olması (paintball'un aksine morluk bırakmaz), koruyucu yeleği ve kaskı gerektirmez.

4. Oyun ekipmanların (silahların) dış görünüşü gerçek silahla aynı olması ve boyutlarıyla birebir gerçek silah kopyası oldukları nedeniyle Son derece gerçekçi bir oyundur. Ve örneğin optik görüş (optical sight) oyuncakları değil, gerçek cihazları kullanılır.

5. Oyuncuların taleplerine ve isteklerine göre farklı değişik senaryo simüle edilebilinir. Laser tag ekipmanların ve cihazların ayarları, mesela oyuncunun hayat sayısı ve cephane, yaralanma, oyun süresi, ekipman ses ayarı ve bunun gibi faklı ayarlar bilgisayar yazılımı ile ayarlanabiliyor. Bunun dışında kızılötesi ışığın isabetli vuruş mesafesi (ateş aralığı) paintball ve airsoft silahlarından daha uzun olup tam isabeti program ile tespit edilmesi bazı oyuncuların hile yapmalarını engelliyor (tartışma sebebi olmaz).

Sonuç olarak, özetle şunu ilave edebiliriz: Laser tag - spordan ve işletmeden öte olarak, action bilgisayar oyunların taktik ve stratejik olarak en iyisini, ve oyun heyecanını gerçek hayatta hissetmek için eşsiz bir fırsattır. Şimdi ve burda - PLAY IN REALITY...

DÜNYA LİDERİ İLE ÇALIŞIN - Dünya'da 83 ülkede, 3500'dan fazla işletme LASERWAR şirketini seçti!

135 ekipman modeli, 30000 gerçekleşen müşteri şiparişi, 55 teknik destek servisi.

LASERWAR şirketi tarafından üretilinen laser tag oyun ekipmanlarını, dünya çapında 3500'den fazla oyun işletmesi kullanıyor.

Eski SSCB cumhuriyetlerinde - Ukrayna, Beyaz Rusya, Estonya, Latviya, Letonya, Azerbaycan, Kazakistan, Gürcistan. Gelişmiş ülkelerde - Almanya, Fransa, İngiltere, Danimarka, Macaristan, İspanya, Hollanda, Polonya, Portekiz, İsviçre, Romanya, Slovenya, Malta, Kanada, ABD, Brezilya, Şili, Peru, Japonya, Tayland, Sri lanka, Yeni Zelanda, Türkiye, Yunanistan, Bulgaristan, İran, Güney Afrika, Namibya ve İsrail.

Bütün bunlar, şirketin açılışından bu yana kadar, çok ciddi ve muazzam işlerin sonucu olarak ortaya çıkmakta ve LLC «LASERWAR» şirkertin açık ve kapalı arenada oynanabilen laser tag ekipmanların üretimi ve pazarlanması tarafından Dünya çapında bir lider olmasını kanıtlıyor.

Daha detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için iletişim bilgileri:

Gennady Mikhaylov (Erçim)

Laserwar Turizm E-Ticaret Ltd Şti

Tel.: 0 535 3071525

E-mail: info@laserwar.com.tr