Laser tag – oyuncuların üzerinde taşıdıkları kızılötesi alıcı – verici KIT’ler yardımı ile farklı senaryo ve görevlerde başarılı olabilmek için mücadele ederken birbirlerini eleyerek puan kazanmaya çalıştıkları bir spor dalıdır.

Rusya menşeli LASERWAR şirketi benzersiz laser tag ekipmanlar üretmektedir. Sadece sertifikalı ve patentli teknolojiler kullanılır. Müşteriye en gelişmiş elektronik nesili sunuluyor. 2019 yılında 10 nesil X-GEN nesil ekipmanlar geliştirildi ve dünya çapında satılıyor.

X-GEN nesil ekipmanların avantajları: İşaretleyici silahların gerçekçi görünümü ve dayanıklı gövdeleri var. Anakart X-CORE modülü barındırır, yani dahili WiFi ve Bluetooth teknolojisi. Paralaks optik sistemi ile donatılmış tüfekler 600m. kadar ateş edebilir. Ayrıca tüfeklerin anti-ricochet (sekme ayarı) ve dürüst oyun sistemi (yerleşik sensör), 61 yüksek kaliteli ses efekti, OLED display, Feedback (geri tepme simülasyonu), atış modu geçiş anahtarı ve şarjör yükleme sürgüsü mevcut. Gelişmiş yazılım programı ile oyuncuları takımlara dağıtabilir, ayarları değiştirebilir, isim değiştirebilir, oyun istatistiklerini gerçek zamanlı olarak görüntüleyebilir vb. Çok sayıda özel senaryolar içerir ve tek tuşla oyun başlatma özelliğe sahiptir. Benzersiz algılayıcı ekipmanlar - Smart RGB kafa bantı ve yelekler.

Dünya lideri ile çalışın! Toplam 83 ülkede 30000 müşteri şiparişi, 3500'den fazla resmi işletme LASERWAR’ın ekipmanlarını seçti. Ürünlerimiz 6-24 ay garantilidir. Laserwar: Rusya’da üretilmiş, dünya çapında çalışır.